KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLIYOR

Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla Odamız ve Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı işbirliğinde KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik eğitimi düzenlenecektir.
Kırıkhan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Numan BÖLÜKBAŞ,DOĞAKA ile beraber yürüttüğümüz Ücretsiz bu kurstan yeni iş yeri kurmayı planlayan değerli Kırıkhan ve Hassalı hemşerilerimizin faydalanması ve bu fırsatı kaçırmamaları gerekmektedir. Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu kursları devamlı uygulayacağımızı belirtmek isterim. Bu tür ücretsiz girişimcilik eğitimlerinin Kırıkhanımıza ve bölgemize ekonomik yönden ilerleme konusunda yardımcı olacaktır.” dedi.
Düzenlenecek olan eğitimde bir iş fikrine sahip girişimciye iş planı hazırlama, pazar araştırması ,üretim planlaması, yönetim planlaması, finansal planlama ile ilgili bilgiler aktarılacaktır. Eğitime devam zorunluluğu vardır. Katılmak isteyen girişimci adaylarının 17 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamıza gelerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.